Послуги

Ми надаємо компаніям нові фундаментальні знання, провідні практики та інноваційні технології. На кожному етапі роботи “Apercon” консультанти розвивають стратегічне мислення керівників і готують компанію до нового бізнес-масштабу

Управлінське консультування

4-150x150

Цілі здійснюваних компанією Apercon проектів з управлінського консультування можуть бути різними, проте, сенс їх завжди один – забезпечення успіху компанії на ринку


Управління людським ресурсом

управление трудовыми ресурсами

Управління людськими ресурсами – це комплекс заходів, що дозволяє виробити і впровадити ефективну систему утримання, управління та контролю ефективності діяльності персоналу компанії.


Розробка та впровадження систем менеджменту якості

системы менеджмента качества

Побудова систем менеджменту якості і підвищення її результативності забезпечить вашому підприємству новий рівень.


Фінансовий менеджмент

финансовый менеджмент

Компанія «Аpercon» допоможе вам в практичній реалізації фінансового плану, спрямованого на підтримку рентабельності підприємства з метою збільшення вартості його капіталу.


Автоматизація

автоматизация

«Apercon» забезпечує комплексний підхід у вирішенні завдань бізнесу. В даний час, необхідною умовою для ефективного розвитку і функціонування вашої компанії є впровадження ERP (Enterprise Resource Planning) – системи.


Тренінговий центр

тренинговый центр

Бізнес-тренінги – це метод навчання, що дозволяє в стислі терміни (від 1 до 5 днів) підвищити ефективність роботи за рахунок придбання практичних знань, тренування вмінь і вдосконалення професійних навичок.


Маркетинг

маркетинг

Здатність передбачити реакцію ринку, споживача і конкурента — це витоки розвитку бізнесу. Маркетинг — процес завоювання Клієнтів і перемоги в ринках. «Apercon» збільшує капіталізацію компаній, відпрацьовуючи якісні перспективні маркетингові рішення.