GMP+

Якщо Ваше підприємство випускає, поставляє або продає корми для тварин, Вам слід звернути увагу на розроблений в 1992 році Голландською Радою кормових продуктів (PDV) стандарт GMP +.

Правила «GMP +» – це комбінація GMP з принципами системи HACCP. При цьому виявляються специфічні загрози (мікробіологічні, хімічні та фізичні фактори), як в HACCP, і оцінюється ймовірність їх виникнення. Система раннього попередження спрямована на виявлення та усунення цих факторів.

Наша компанія бере участь у підготовці підприємств до сертифікації у складі провідних сертифікаційних компаній з контролю відповідності системи менеджменту якості вимогам стандарту GMP +.

Цей стандарт дозволить підприємству управляти якістю (відповідно до стандарту ISO 9001) і проводити безперервний аналіз продукції на вміст шкідливих мікробіологічних або хімічних добавок, грунтуючись на системі HACCP.

Для «GMP +» існує окремий сертифікат (сертифікату ISO 9001, що включає HACCP, недостатньо).

Стандарт GMP + охоплює весь ланцюжок поставок, включаючи вирощування або виробництво сировини і компонентів, їх переробку, транспортування і складування.

Переваги стандарту:

  • Висока якість кормів забезпечує безпеку продуктів харчування тваринного походження;
  • Підтвердження сертифікатом GMP + якість кормів для тварин дає незаперечні переваги в конкурентній боротьбі за вихід на світовий ринок;
  • Створення єдиної системи управління якістю та безпекою продуктів;
  • Своєчасна ідентифікація потенційних ризиків, запобігання потрапляння небезпечних компонентів у тваринні корми