Про нас

«Apercon» об’єднує групу компаній, що спеціалізуються в різних областях консалтингу. Історія починається в 2003 році зі створення компанії «Персональне консультування», коли менеджери і консультанти, які мають багаторічну практику в ринку кадрових ресурсів і менеджменті, об’єднані спільним баченням і цінностями, сконцентрували свої зусилля на комплексному високоякісному надання послуг Підприємствам.

Компанія «Персональне консультування» спочатку спеціалізувалася на розвитку продуктів, пов’язаних з управлінським консалтингом: управлінським консультуванням, (підборі персоналу вищої керівної ланки), навчанні та розвитку персоналу. Вже в 2005 році диверсифікація «Персональне консультування», забезпечила поява нових відокремлених підрозділів зі спеціалізацією в області маркетингу, економіки, фінансів, бухгалтерії, автоматизації; підготовки підприємств до сертифікації у складі провідних консалтингових та сертифікаційних компаній з контролю відповідності Системи Менеджменту Якості вимогам стандартів ISO 9001: 2000, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000 (HACCP), ISO 13485, ISO / TS 16949, ISO 27001, ISO 50001, IRIS (Green Way, Eco-Hotel), IFS (International Food Standard), GMP (Good Manufacturing Practice); навчання фахівців підприємств по курсу внутрішніх аудиторів ISO 9001: 2000, ISO 14001, OHSAS 18001 сертифікованими консультантами нашої компанії. На даний момент компанія має функціональні підрозділи кожному напрямку діяльності.

«Apercon» – багатофункціональна системна організація. Спеціалізація, за галузями ринку, дозволяє нам повноцінно охоплювати всі стратегічно важливі сфери економіки та бізнесу. Кожна галузь закріплена за окремим департаментом нашої компанії, що забезпечує нашим консультантам знання всіх особливостей і труднощів галузевого ринку, а також здатність миттєво реагувати на всі важливі зміни галузі.

Наші консультанти мають високий професійний рівень, бездоганну ділову репутацію та глибинне розуміння завдань бізнесу на підприємствах з різною організаційно-правовою формою.

Наші департаменти відповідають стандартам високої якості та професійної етики. Ми безперервно робимо свій внесок у збільшення капіталізації компаній наших Клієнтів, сприяючи розвитку їх діяльності та економіки нашої країни.

Компанія «Apercon», динамічно розвиваючись, розширює спектр надаваних послуг високої якості з урахуванням індивідуального підходу до потреб кожного споживача, створює нові можливості для розвитку економіки та перспективного майбутнього для дітей.


Наші основні цінності – безперервне вдосконалення, командна робота і лідерство, орієнтація на клієнта і соціальна відповідальність, допомагають нам досягати високого рівня розвитку нашої команди. Співпраця з нашими Замовниками засноване на наших цінностях і діловій етиці.

Уроки, які ми отримали від фінансової кризи, продемонстрували вплив рішень і дій приватного бізнесу на суспільне благополуччя. Більшість компаній, навіть в умовах стисненого бюджету і скорочення доходів, приділяють все більше уваги операційного менеджменту, підвищуючи якість свого бізнесу і суспільних відносин в цілому. Ми активно беремо участь у цьому процесі, реалізуючи принцип корпоративної відповідальності.


Наша команда заслужено має довіру і високий професійний рейтинг на ринку послуг. Багаторічна управлінська практика, безперервне вдосконалення і розвиток, дозволили створити унікальну команду професіоналів, які мають відповідні сертифікації та практичні досягнення. Професійні консультанти нашої команди орієнтовані на різні сфери економіки та бізнесу. Ми допомагаємо нашим клієнтам вирішувати складні бізнес-завдання, ставити нові цілі для зміцнення їх можливостей, створення додаткової вартості, управління ризиками та підвищення продуктивності. Як бізнес-консультанти ми завжди граємо значну роль в еволюціі компаній. Ми пишаємося тим, що наша команда допомагає створювати додаткові переваги, зміцнюючи довіру наших Замовників.


Наставництво, навчання, розвиток і екологічний менеджмент – основні напрямки реалізації принципу корпоративної відповідальності.

Завдяки нашим цінностям, які забезпечують відповідальний підхід перед суспільством, ми створюємо середовище, яке сприяє розвитку талантів і прийняття нових рішень для розвитку бізнесу наших Клієнтів.

Результатом роботи з нами є збільшення власної вартості компанії Замовника, підвищення ефективності діяльності, посилення конкурентних переваги завдяки оптимальній і прозорій системі управління підприємством.

Ми підтримуємо підприємництво, яке створює нові можливості для розвитку економіки, макроекономічних показників, створює робочі місця.

Наша команда грає важливу роль у створенні перспективного майбутнього для дітей.