Бізнес-планування

Бізнес-планування – одна з найважливіших передумов оптимального управління процесу виробництва на підприємстві, побудова плану, способу майбутніх дій, визначення економічного змісту та послідовності дій, що ведуть до наміченої мети.

Компанія «Apercon» пропонує послуги з фінансового та інвестиційного консалтингу. Ми сприяємо в складанні бізнес плану для підприємства, ТЕО (техніко-економічного обґрунтування), проведенні маркетингових досліджень (що дозволяє об’єктивно оцінити ринок і роль конкретних компаній на ньому, а отже, визначить шляхи розвитку), розробці інвестиційних проектів, проведенні комплексного фінансового аналізу підприємств , підготовці інвестиційних меморандумів та бізнес-планів з наданням підтримки в частині захисту проектів перед інвесторами та потенційними кредиторами, сприяння в організації фінансування проектів; організація захисту проекту у інвестора, супроводження та актуалізація проекту; консультації з організації проектного фінансування; консультації по залученню фінансування та інші послуги в галузі фінансового консалтингу.

Бізнес-план дає підприємству передбачувану стратегію розвитку, а інвестор приймає рішення, чи вкладати кошти в даний проект, враховуючи його ступінь ризику. Складання бізнес-плану допоможе знайти найбільш зручний шлях розвитку компанії, уникнувши можливих помилок і втрат.

Бізнес – планування допомагає вирішити такі питання:

  • яку продукцію вибрати на вітчизняний або зарубіжний ринок;
  • яка буде ринкова ціна на пропоновану продукцію;
  • які витрати можуть з’явитися при організації виробництва і реалізації продукції на ринок;
  • який ринковий попит на пропоновану продукцію та послуги в даний час і як він буде змінюватися;
  • які ресурси необхідні і в яких кількостях потрібні для організації бізнесу-проекту, а також скільки вони будуть коштувати і з якими постачальниками співпрацювати;
  • які будуть доходи і як їх правильно розділити між усіма учасниками бізнес-проекту;
  • які будуть показники ефективності у компанії і як їх можна підвищити.

Бізнес планування, інвестиційні рішення – не тільки спосіб отримання повернення на вкладений капітал. Для власників і менеджменту це можливість створити і посилити конкурентні переваги компанії, вплинувши тим самим на подальше зростання її вартості. Забезпечують майбутнє зростання інвестиційні проекти визначають всю діяльність компанії, відрізняючись масштабом і впливом на її бізнес.

Розробка бізнес-плану – початок будь-якого успішного інвестиційного проекту.