Кіберспорт/еSports

Ми пропонуємо якісну довгострокову співпрацю та комплексні рішення в галузі кіберспорту по 18 світовим локаціям, включаючи ринки України, Європи, Індії та Латинської та Північноі Америки, Бразилії, Чілі та Перу, які відповідають сучасним тенденціям управління сферою кіберспорту.

З 2018 року ми працюємо в ринку кіберспорту та суміжних дисциплін та надаємо  повний спектр послуг з рекрутингу та консалтингу для ринку кіберспорту, який знаходиться на стадії активного зростання. Ми пропонуємо нашим клієнтам залучення кваліфікованих кандидатів з пристрастю та знаннями у галузі кіберспорту, які будуть продуктивними та відповідають вимогам клієнта. Наші послуги з рекрутингу включають пошук та відбір потенційних кандидатів технічних напрямків та C-level, проведення інтерв’ю, оцінку hard&soft skills, для досягнення високих показників ефективності вашого бізнесу.

Кіберспорт стає однією з найбільш перспективних галузей розвитку індустрії розваг та інформаційних технологій, кроссфункціональний з сегментами розробки, виробництва техніки, її продажем та обігом, фінансово-технологічним сегментом, а також iGaming, betting та gambling індустріями.

esport1

Консалтинг для кіберспортивного ринку допоможе в досягненні задач спонсорства та партнерських можливостей, організації та управлінні персоналом в цій галузі. Серед наших послуг – інвестиційний менеджмент, розробка та реалізація стратегій розвитку, побудова екосистеми бізнесу та організація бізнес-процесів, просування продуктів, управління клієнтським шляхом та досвідом,  рекрутинг фахівців різного рівня, трансфер гравців та команд, побудова міжнародних партнерських відносин, менеджмент та залучення цільового кіберспортивного трафіку, підключення платіжних систем та рішень, формування маркетингових та кадрових стратегій, навчання та розвиток фахівців, а також управління талантами. Додатково, ми пропонуємо послуги з аудиту та оцінки потенціал проектів для забезпечення збалансованості та ефективності проектів.

Ринок кіберспорту  є одним з найбільш динамічних та зростаючих галузей в світі, з очікуваним потенціалом досягнути 1,8 мільярда доларів до 2025 року. Ми маємо досвід  залучення нових аудиторій та розвитку ігрової екосистеми. Проте, управління персоналом виграє центральну роль в оцінках вартості кіберспортивних проектів та є від ключовим фактором забезпечення якості та продуктивності.