Гемблінг и беттінг індустрия

Динамічний розвиток сфери цифрової індустрії відкриває нові можливості для капіталізації національної економіки. З 2015 року наша компанія працює з лідерами гемблінг та беттінг індустрій, генеруючи кращі кадрові рішення.

Ми спеціалізуємося на підборі висококваліфікованих фахівців, знайомих із ринком онлайн-гемблінгу та ставок. Наш досвід дозволяє нам ефективно знаходити фахівців різних рівнів, з вузькою спеціалізацією у tech, fintech та non-tech/business сегментах, а також підборі ключових фахівців C-level.

Сьогодні ринок iGaming, gambling and betting є одним із найбільш швидко зростаючих ринків у світі. Вже в 2019 році глобальний обсяг ринку оцінювався більш ніж у $100 млрд. Більше того, прогнозується, що цей ринок зростатиме в середньому на 11,5% на рік до 2025 року. Саме тому ми вважаємо, що в iGaming, gambling and betting є величезний потенціал для подальшого зростання та сталого розвитку економіки.

Ключовий фактор успіху в даних ринках пов’язаний з високою експертизою на ринку, орієнтації на результат та високою динамікою бізнес-процесів. Саме тому, маючи високу експертизу та орієнтацію в бізнес-завданнях кожної окремо взятої позиції ми підтверджуємо наданням резюме перших кандидатів уже протягом перших трьох днів з часу підписання договору.

Ми гарантуємо якісний вибір кандидатів, враховуючи всі особливості iGaming, gambling and betting, а також наявність спеціалізованих знань та професійної експертизи в даній галузі.

Наші клієнти – найбільші світові корпорації та лідери ринку з різними ліцензійними локаціями оперування.

Географія нашої роботи – Україна, Європа, Індія, Латинська Америка, Греція, США та Великобританія.

Ми будемо раді посилити Вашу команду та оперативно надати повний цикл кадрових рішень для досягнення високої ефективності Вашого бізнесу.