Державний сектор

Розбудова державного сектору – запорука сталого розвитку та успіху країни.Ми запрошуємо до партнерства та взаємодії та будемо раді будувати краще майбутнє для наших громадян та дітей разом. Ми залучаємо кращі практики та створюємо декларовані результати, користуючись високими стандартами професійної, ділової етики та принципами антикорупційного законодавства.

З 2016 року ми робимо свій внесок у побудову системи державного управління, кадрового складу та підвищення кваліфікації фахівців. Серед наших партнерів – Міністерство молоді та спорту України, Міністерство  Цифровоі трансформаціі, Державна Екологічна Інспекція, міністерство Оборони України.

Ми розуміємо, що реалізація викликів на шляху до успішного майбутнього та економічного вимагає оперативних, влучних та своєчасних рішень, орієнтованих на досягнення тактичних та стратегічних цілей державного управління.

В умовах війни якісні та своєчасні кадрові рішення є одним з ключових факторів досягнення економічних та стратегічних цілей. Висока кваліфікація, інноваційний підхід та досвід фахівців мають прямий вплив на досягнення бажаних результатів та перемоги.

Багаторічна робота, підтверджена довірою наших партнерів, глибока залученість в особливості архітектури українського та міжнародного управління, використовуючи внутрішні ресурси та широкий нетворкінг дає нам змогу залучати найбільш успішних, досвідчених та прогресивних фахівців для інтеграції кращіх практик у державний сектор.

Серед наших проектів – аудит, оцінка та підвищення кваліфікації керівників директоратів та регіональних управлінь міністерств, підбір фахівців на керівні посади  та до ІТ-сектору державних підприємств та органів державної влади, консультування в галузі побудови, захисту та супроводу інновацій в державних проектах та проектних командах.

Зріст темпів технологічного розвитку та впровадження державного курсу paperless https://paperless.diia.gov.ua  в контексті державного управління вимагає нових підходів та впровадження нових процедур, змінює темпи роботи державного сектору та вимог до компетенцій фахівців.

Наша мета –  залучити  найбільш талановитих та високофахових спеціалістів, скоротити терміни найму та закриття вакансій в державному секторі та допомогти побудувати прозорі та ефективні процеси.

Комплексний підхід та консалтинг надає державному  сектору можливість отримати високофахову  експертизу, яка об’єднує  розробку стратегій, процесів та процедур, які зможуть  забезпечує оптимальне використання ресурсів,  максимально можливі результати та інтеграцію до рівня міжнародних стандартів управління на міжнародній арені.