Глобальный Договор ООН в Украине SDG ECOFORUM

ТОВ  «АПЕРКОН» прийняв участь SDGR ECOFORUM, що відбувся 23 червня 2017 р. Актуалізація теми свідомого та сталого підходу до життя та ведення бізнесу сьогодні на часі. Саме тому метою було об’єднання представників різних секторів для порушення проблем впливу на довкілля та об’єднання заради впровадження Цілей сталого розвитку до бізнес-стратегій компаній та стратегій розвитку міст.

Перша частина — лекторій від представників державного та громадського сектору, а також великого, середнього та малого бізнесу. У межах лекторію можна було послухати 10 практик впровадження екологічних рішень, що впливають на довкілля. Серед спікерів лекторію була директорка Evolve Ltd. Latvia, а також співробітники українських компаній: Оксіжен Електромобілі / Oxygen Group, Tetra Pak, Метінвест, Фокстрот, DTEK Oil&Gas — ДТЕК Нафтогаз, Центру РЕЧВ, Enactus KNEU, WWF в Україні.

Друга частина — ECOideas — майданчик для обговорень та розробок екологічних проектів у чотирьох групах: рівень офісу, рівень міста, рівень країни та світовий рівень.

Третя частина — ECOfashion шоу, на якому гості мали нагоду побачити близько 40 образів, перешитих та виготовлених з рештків тканин, пакетів з-під їжі та напоїв, дитячих іграшок тощо. Ідея показу полягала в тому, що вишукане та оригінальне вбрання можна створити із застосуванням будь-яких матеріалів, головне — повідомлення, яке закладено в образ. Презентували моделі для шоу українські компанії, а також французька еко-дизайнер Isagus Toche.

Організатори Форуму — Мережа Глобального Договору ООН в Україні за підтримки організаційних партнерів European profiles Ukraine — створили унікальну платформу для обміну досвідом між українськими та латвійськими експертами, а також залучили до спільного ECOfashion показу вбрання з вторинної сировини українськ бізнес-структури та французького дизайнера.